Logo Tréner Ľudí

10 TÝŽDŇOVÝ ZRÝCHLENÝ KURZ CHUDNUTIA

kurz chudnutia
kurz chudnutia
kurz chudnutia
kurz chudnutia
kurz chudnutia

Zdravím vás :) Moje meno je Matúš Špirko a špecializujem sa na premeny. Svoju prácu vnímam ako životné poslanie a preto neustále hľadám spôsob vďaka ktorému by ľudia dosiahli to po čom snívajú a boli tak šťastní.

Trénerstvu sa venujem už viac ako 13 rokov a mojím vedením prešlo množstvo ľudí veľmi úspešne. Počas celej svojej kariéry som si postupne uvedomoval, že existujú určité princípy pomocou, ktorých je možné schudnúť, zmeniť svoj životný štýl a začať inak myslieť.

V minulosti som sám dokonca dobrovoľne pribral 25kg, aby som hlbšie pochopil aké to je mať nadváhu. Okrem toho, že som zažil zníženie sebavedomia, hanbil som sa za seba, mal som vysoký cholesterol,krvný tlak, problém obliecť si oblečenie, ktoré sa mi páčilo, šúchali sa mi o seba stehná, mal som zdravotné problémy, rýchlo som sa zadýchal aj keď som prešiel len zopár schodov, mal som veľké brucho, boky, stehná, tak som taktiež vytvoril aj kurz chudnutia, ktorý bol ale pre ľudí príliš dlhý a výsledky, ktoré dosahovali boli veľmi pomalé a to ma trápilo. Chcel som, aby sa im darilo viac, rýchlejšie a boli spokojní.

Preto som sa rozhodol vytvoriť nový kurz chudnutia s názvom

10- TÝŽDŇOVÝ ZRÝCHLENÝ KURZ CHUDNUTIA.

Oproti starému kurzu, ktorý trval až 22 týždňov je tento skrátený o viac ako polovicu, ale to neznamená, že dostanete niečoho menej. Práve naopak, chcem aby ste za krátky čas získali oveľa lepšie výsledky a to bola moja hlavná motivácia, aby ľudia nemuseli tak dlho čakať na výsledok.

Lebo povedzme si otvorene, kto má dnes hneď na začiatku vybudovanú takú silnú trpezlivosť ? ...

Kurz zahŕňa aj moje najnovšie poznatky z oblasti stravovania, trénovania a myslenia. Snažil som sa tam zakomponovať novšie postupy oproti starému kurzu. Napríklad tréningové štýly, ktoré tam nájdete sú mojím najnovším objavom. Tieto tréningové plány prinášajú mojím klientom oveľa lepšie výsledky ako kedykoľvek predtým.

Tréningy sú navrhnuté tak, aby ste boli schopný ich odcvičiť aj doma a nepotrebovali na to takmer žiadne náradie.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre 10- týždňový zrýchlený kurz chudnutia ?

1. Pretože súčasťou kurzu je aj stravovací plán, ktorý je určite pre vás nevyhnutnou súčasťou procesu a potrebujete ho, aby ste vedeli ako jesť, čo jesť, koľko jesť a kedy jesť

2. Pretože ku kurzu získa prvých 30 záujemcov navyše aj tak veľa darov ako nikdy predtým. Darujem vám zdravú tašku, ktorá vám presne povie čo máte a čo nemáte nakupovať na to, aby ste chudli a žili zdravo, zdravý ekologický pohár, ktorý vám presne povie čo by ste mali a čo nemali piť, aby ste chudli a žili zdravo, knihu o chudnutí s názvom toto nie je diéta, to je život kde nájdete všetky princípy chudnutia v oblasti stravy, tréningu a myslenia, knihu zmeň svoje telo, zmeníš svoj život kde nájdete celý príbeh mojej vlastnej premeny ako som pribral a schudol 25kg a ku knihe máte navyše aj bonusy v hodnote viac ako 400€, knihu 24 tipov a trikov ako schudnúť, film PREMENA, ktorý zachytáva príbeh mojej vlastnej premeny vo filmovej podobe- tento film bol premietaný aj v kinách a zažil veľký úspech. Bude to aj pre vás veľká motivácia a nakopnutie.

3. Pretože okrem darov získate aj bonusy v podobe tréningového plánu navyše, ďalej rád a tipov, ktoré vás vedia výrazne posunúť vpred smerom k vašim cieľom.

4. Pretože okrem toho, že schudnete sa dozviete aj množstvo zaujímavých a nových informácií v oblasti stravovania, pohybu a myslenia.

5. Pretože vám tento celý obsah kurzu so všetkým čo v ňom je dodá množstvo motivácie a naučí vás pozerať sa na veci inak

6. Pretože získate až  20 videí, 10 dokumentov, ktoré presne objasňujú čo jesť, koľko jesť, kedy jesť, ako jesť, ako sa rozcvičiť, ako trénovať, ako robiť kardio cvičenia, ako správne vykonávať strečing, ako zmenou myslenia dosiahnuť vytúžené výsledky v chudnutí a udržať si ich už na celý život.

7. Pretože dosiahnete lepšie výsledky v chudnutí za kratší čas ;)

Pre koho je kurz určený ? 

Kurz je určený hlavne pre začiatočníkov. Pod pojmom začiatočník chápeme človeka, ktorý momentálne netrénuje pravidelne, ďalej človeka, ktorý má skúsenosti s chudnutím, ale schudol a tento výsledok sa mu nepodarilo udržať, alebo schudol a potom pribral naspäť, alebo schudol, ale málo respektíve nebol s výsledkom spokojný. V kurze nájdu množstvo benefitov aj ľudia, ktorí trénujú pravidelne, ale chcú spoznať niečo nové a tak okoreniť svoj proces premeny.

To čo získate v kurze využívajú moji klienti, aby mali takéto výsledky

Stano (vek 54 rokov) schudol 35kg

Klient Stano

Anička (vek 25 rokov) schudla 26kg

Anička schudla 24kg

Janka (vek 56 rokov) schudla 40kg

Klientka Janka

Matej a Sabi (vek 27 rokov) spolu schudli 20kg

Matej schudol 11kg
Klientka Sabi

Stano (vek 54 rokov) schudol 35kg

Klient Stano

Anička (vek 25 rokov) schudla 26kg

Anička schudla 24kg

Janka (vek 56 rokov) schudla 40kg

Klientka Janka

Matej a Sabi (vek 27 rokov) spolu schudli 20kg

Matej schudol 11kg

Matej a Sabi (vek 27 rokov) spolu schudli 20kg

Klientka Sabi

Oplatí sa to ? Alebo aká je skutočná hodnota kurzu ?

20 videí
100€
10 dokumentov (vrátane stravovacieho plánu a tréningových plánov)
230€
Celková hodnota kurzu teda je
330€

Ale preto, že chcem aby bol kurz dostupný pre každého, tak vám ho neponúkam za 330,

ale iba za

89€

Využite túto jedinečnú príležitosť vo veľmi výhodnej cene :)

Ako kurz získam ?

Stačí vyplniť objednávkový formulár a po zaplatení vám na váš email prídu prístupové údaje do kurzu a môžete začať naplno so svojou premenou :)

Garancia spokojnosti

Chcem pristupovať férovo a preto:
Nemáte čo stratiť. Ak s kurzom nebudete spokojný, tak vám do 14 dní od zakúpenia kurzu vrátim peniaze ;)


VAŠE ÚDAJE SÚ V BEZPEČÍ

Neposkytujeme ani nepredáme vaše osobné údaje a kontaktné informácie tretím stranám. Prečítajte si zásady ochrany Vašich osobných údajov.

 


ZABEZPEČENÁ PLATBA

Vaša platba je 100% zabezpečená a prebieha cez overenú ptaobnú bránu GoPay s šifrovaním SSL.


MÁTE OTÁZKY?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na e-maily: info@coachofpeople.com alebo na tel. +421 902 469 374

Na telefóne sme vám dostupný od 8:00 - 16:00 v prípade nedostupnosti zanechajte sms správu. Zavoláme vám späť.