Ako Anička schudla 20kg a vyhrala 2. miesto v premene roka 2017

Čo Anička svojou premenou dosiahla ?

  • Úbytok 20kg
  • Vyhrala cenu za 2. najlepšiu premenu roka 2017
  • Celková zmena svojho života
  • Zmena práce
  • Zmena myslenia
  • Zmena postavy
  • Zlepšenie zdravotného stavu
  • Odstránenie bolestí chrbta
  • Zvýšenie kondície
  • Zvýšenie sebavedomia

Prípad:

Anička prišla za mnou s prosbou o chudnutie, ale aj o celkovú zmenu jej životného štýlu. Jej problémom bolo hlavne nedostatok pohybu, zlá strava, ale aj myslenie, hoci ciele mala obrovské a motiváciu takisto. Bola ochotná pre to urobiť všetko čo bude potrebné na to, aby dosiahla svoje ciele.

Strava:

V strave sme našli niekoľko zlozvykov, ktoré sme postupne riešili. Kvalita stravy bola zlá a preto sme prešli na kvalitnejšie potraviny, ktoré postupne napĺňali jej ciele. Anička mala problém so sladkosťami, preto sme jej ukázali aj možnosť kvalitnejších zdrojov sladkostí, alebo jedál aj na sladký spôsob. S dodržiavaním stravy nemala inak takmer žiaden problém. Jej veľkou výhodou bolo, že si nakúpila vždy vopred, mala tak zásoby a nestávalo sa jej, že by nemala to čo potrebovala mať na to, aby chudla.

V stavoch kedy sa úbytok váhy zastavil, alebo veľmi spomalil sme upravili dávky jedál. Niekedy sa stalo aj to, že jej potraviny už nechutili, tak sme vybrali nové potravinové zdroje aby objavila Anička nové chute a nový zmysel celej stránky stravovania.

Pohyb: 

Keďže predtým ako sme sa pustili do Aničkinej premeny, nemala vo svojom harmonograme absolútne žiaden pohyb, vedel som, že práve táto oblasť ju bude vedieť posunúť vpred najviac. Tým, že mala pred sebou veľké ciele, sme tréningy nastavili tak, aby využila maximálne svoj voľný čas, ktorého bolo v tej dobe viac a venovala sa tréningom dokonca aj 2h denne. Veľa tréningov absolvovala sama doma na stepperi a pri posilňovaní. V začiatku sme mali aj problémy s chrbtom. Časom zhodila dostatok kíl na to, aby svoj chrbát odľahčila a vďaka posilňovaniu mala pevnejšie telo a tým pádom chrbát trpel čoraz menej. V časoch kedy Aničke váha stagnovala, alebo klesala len veľmi pomaly sme vykonávali zmeny v jej tréningu a snažili sme sa urobiť tréningy pestré, aby si telo na ne nezvyklo a dostávalo stále nové impulzy pre chudnutie.

Myslenie:

Síce bola motivácia na začiatku obrovská, po čase a v stave kedy sa darilo menej značne poľavila. Niekedy som mal, pocit, že bude chcieť s premenou už úplne skončit, ale keď sa prebojovala cez to najhoršie, potom sa jej začalo naplno dariť a už ju nič nevedelo odradiť a už vôbec nie zastaviť. Prerástla z negatívne nastaveného človeka do maximálne pozitívneho, ktorý sa stále usmieva a rozdáva radosť. Spolupráca s Aničkou ma veľmi bavila a veľa som sa od nej naučil.

Ak máte aj vy záujem o premenu a chcete dosiahnuť výsledky v chudnutí ako nikdy predtým môžete si objednať naše služby.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.