Ako Erik ako 20- ročný schudol 20kg bez diéty?

Na prvom stretnutí s Erikom som sa dozvedel, že chce vážiť 85kg.

Vravel som si, skvelé to nebude žiaden problém, pretože pri pohľade naňho by som mu tipol tak maximálne 95kg.

Keď sa postavil na váhu zistil som, že váži okolo 114-116kg.

Vtedy som si uvedomil, že je to výzva. Začali sme riešiť stravovanie a hneď na začiatok sme nasadili vitamíny, minerály a omega-3, aby sme do tela doplnili všetko čo potrebuje na to, aby sa odštartoval proces spaľovania tuku.

Postupne sme zlepšovali pitný režim kde sme obmedzovali sladené a energetické nápoje a nahrádzali ich čistou vodou.

V strave sme nastavili 3 jedlá, ktoré boli kvalitnejšie ako kedykoľvek predtým. Na večeru skôr ľahké jedlá ako kuracie mäso so zeleninou, alebo akékoľvek iné šaláty, prípadne celozrnná tortila so zeleninou a šunkou.

Obed sa skladal prevažne z rýb, alebo mäsa taktiež so zeleninou, ale aj prílohou kde bola porcia obmedzená konkrétne pri ryži na maximálne 2 kôpky ryže a minimálne 1 kôpka.

Tréningový proces sa skladal z aktívnejšieho prístupu a Erik začal viac chodiť pešo. Na krátke trasy sa vykašľal na auto a použil svoje nohy čo mu dopomohlo spáliť kalórie naviac a chudnúť. Okrem toho sme sa osobne stretávali na dvoch tréningoch týždenne pričom ani jeden tréning nebol rovnaký, aby si Erikove telo nezvyklo na záťaž a aby neustále dosahoval výsledky.

Toto bol prístup, ktorý Erikovi pomohol dosiahnuť premenu, v ktorej aj naďalej pokračuje a mieri za svojím cieľom, ktorým je váha 85kg.

Chcete zažiť premenu aj vy a dosiahnuť výsledky svojich snov ?
Stačí si rezervovať trénera.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.