Ako Hela schudla 10kg a vyhrala cenu za najväčšiu vytrvalosť a disciplínu

Ako Hela dosiahla nasledovné? 

  • Schudla 10kg
  • Prešla z veľkosti oblečenia 52 na 48
  • Zlepšila svoju kondíciu
  • Vyhrala cenu za najväčšiu vytrvalosť a disciplínu
  • Lepšie sa cíti

Prípad: 

Hela prišla za mnou, pretože mala za cieľ zhodiť nadbytočnú váhu a lepšie sa cítiť. V minulosti mala rôzne pokusy o chudnutie, ktoré neboli zrealizované k jej spokojnosti. Chcela schudnúť 30kg a 1/3 svojej cesty má už za sebou 🙂

Strava: 

Hela mala svoju stravu celkom dobrú. Mala ju už upravenú tak na 70%. Vylepšili sme len zopár detailov. Zlepšili sme pitný režim, pretože bol nedostatočný a preto jej telo zadržiavalo vodu. Ďalším problémom boli sladkosti večer. Snažili sme sa zameniť to za kvalitnejšie sladkosti, ale aj za sýtejšiu večeru, aby nedochádzalo k pocitu hladu a chuti na sladké.

Tréning:

V pohybe nebol problém. Hela mala takmer každý deň nejaký pohyb, ale jej telo vyžadovalo nový impulz, preto sme do jej režimu zahrnuli tréningy, ktoré boli pre ňu niečím nové. Vždy keď jej váha začala stáť, tak sme urobili nejakú zmenu. Napríklad sme chodievali na tréningy aj von kde behávala, a cvičila s vlastnou váhou, čo je dosť náročné ak máte nadváhu, ale je to pre vás zároveň výhoda, pretože telo vydá veľa energie.
Prišli sme aj na to, že Hele veľmi vyhovujú vytrvalostné tréningy v ktorých sme robievali stovky opakovaní a v tréningu nemala problém urobiť aj viac ako TISÍC opakovaní.
Okrem naších spoločných tréningov cvičila aj doma, ďalej sa snažila denne urobiť desať tisíc krokov a do práce chodievala na bycikli.

Myslenie:

Najväčšou výhodou Hely bolo jej nastavenie mysle. Pre mňa osobne je to veľmi silný človek na ktorom bolo neustále vidieť obrovskú motiváciu a chuť dosiahnuť svoj cieľ. Vždy sa snažila vytrvať, odcvičiť to čo bolo potrebné odcvičiť bez toho, aby sa sťažovala. Vyžadovala tvrdé tréningy a svojou disciplínou dokazovala, že je zodpovedná a ochotná urobiť všetko pre to, aby dosiahla to čo si zaumienila.

Ak by som to celkovo mal zhodnotiť, tak Hela mala celkom dobrú stravu a mala aj vo svojom harmonograme pohyb. Jediné čo sme zmenili bolo to, že sme celý jej životný štýl trošku doladili a to jej prinieslo vďaka jej úžasnej disciplíne a vytrvalosti výsledky.

Ak máte aj vy záujem o premenu a chcete dosiahnuť výsledky v chudnutí ako nikdy predtým môžete si objednať naše služby.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.