Schudnite jednoduchším spôsobom s mojou pomocou

Matúš Špirko

Zbavte sa kíl raz a navždy pod osobným vedením Matúša Špirka novou a tou najjednoduchšou metódou aká existuje a ktorá prináša výsledky každému, kto ju vyskúša.

Pod Matúšovým dohľadom úspešne schudlo už viac ako 300 ľudí a vybudovali si nový a udržateľný životný štýl.

TÁTO SPOLUPRÁCA VÁM PONÚKA NOVÚ PRÍLEŽITOSŤ PRE CHUDNUTIE

Trápi vás nadváha,slabá kondícia, zdravotné problémy spojené s nadváhou? Chceli by ste si kupovať veci, ktoré sa vám páčia, ale nadváha vám v tom bráni ? Chceli by ste vybehnúť schody a nezadýchať sa pritom? Chceli by ste presne vedieť čo jesť, kedy a koľko aby ste v tom mali jasno ? Chcete schudnúť a pritom sa netrápiť diétami a rôznymi komplikovanými postupmi, ktoré nefungujú, alebo fungujú iba dočasne ? Chceli by ste mať ploché brucho, štíhle stehná, užšie boky ?

Sám som mal o 25kg navyše

Verím, že po tom všetko túžite, viem že chcete zdravé sebavedomie a lepší pocit zo seba. Veľmi dobre to poznám sám som mal o 25kg viac a chápem ako sa cítite.

Mám tu pre vás riešenie, ktoré vám pomôže dosiahnuť nie len postavu vašich snov a nový šatník, ale aj kondíciu hodnú športovca, pevné zdravie a štíhlu postavu.

To všetko je možné dosiahnuť práve jednoduchým spôsobom, ktorý využívam pri práci s ľuďmi a tento spôsobom naučím aj vás v mojom osobnom mentoringovom programe 🙂

Možno ste v minulosti skúšali nejaké diéty, ale mám na vás otázku viete si predstaviť, že by ste sa tyranizovali a trápili diétou celý život ?

Viete si ale predstaviť, že by ste sa v strave neobmedzovali a aj tak by ste chudli ?
Možno vám to pripadá nereálne, ale toto je mojím zámerom. Chcem, aby ľudia žili svoj život a zároveň chudli.

Možno ste v minulosti skúšali aj nejaký šport respektíve pohyb pre to, aby ste schudli a nedarilo sa vám, alebo sa vám nechcelo a po čase ste to nechali tak. Myslíte si, že by sa vám páčilo keby ste sa na tréningy nemuseli nútiť, alebo keby ste našli také riešenie, ktoré by fungovalo bez toho aby ste museli tráviť hodiny športom ?
Toto je ďalší spôsob ku ktorému vediem svojich ľudí, aby neboli obmedzovaný a zároveň dosiahli to o čom snívajú.

A možno ste mali v minulosti problém s pevnou vôľou a vždy ste pri všetkom vydržali dočasne. Už vám to lezie na nervy, lebo chcete schudnúť raz a navždy a už to viac neriešiť. A možno potrebujete mať aspoň na začiatok nad sebou aj kontrolu. Chcem vám ukázať spôsob, ako mať pevnú vôľu ako z ocele a verte mi dokážete to. Ak by nič z toho čo píšem nebola pravda, tak by ani moji klienti nemali výsledky 😉

AK BY TO NEFUNGOVALO, MOJI KLIENTI BY NEMALI VÝSLEDKY

Referencie klientov

Janka schudla až 30 kilogramov!

Hneď na začiatku som sa obávala môjho zlyhania: … že to nevydržím … že to skôr skončí, ako skutočne začne … že to, ako vždy, nebude mať dlhodobý efekt … Ale – „naladila“ som sa na: … musím to aspoň skúsiť … keď nie teraz – už potom nikdy … A tak som si dala šancu zmeniť môj život.

Matúš ma viedol prvé tri mesiace. Výsledok bol pre mňa úžasný – schudla som 14 kg. Vtedy som si povedala: „hádam to už zvládnem aj sama, veď nejako to musím dokázať. A – keď niečo ešte schudnem, bude to iba bonus pre mňa.“ Chcela som aj sebe dokázať, že keď to šlo s Matúšom, musí to ísť aj bez neho. Veď aj doteraz som väčšinu práce musela „oddrieť “ sama. Išlo len a len o môj prístup k môjmu vlastnému telu.

Anička schudla 20 kilogramov

Anička prišla za mnou s prosbou o chudnutie, ale aj o celkovú zmenu jej životného štýlu. Jej problémom bolo hlavne nedostatok pohybu, zlá strava, ale aj myslenie, hoci ciele mala obrovské a motiváciu takisto. Bola ochotná pre to urobiť všetko čo bude potrebné na to, aby dosiahla svoje ciele.

Pozrite si Aničkinú videorecenziu v priloženom videu.

Dávid schudol 14 kilogramov

Dávid prišiel za mnou s požiadavkou vybudovať svalovú hmotu a znížiť percento telesného tuku.
Navrhol som mu, aby sme najprv zredukovali tuk a potom následne budovali v ďalšej fáze svalovú hmotu.

Video-recenzia Stana

ČO MENTORING ZAHŔŇA A AKÉ BUDE MAŤ PRE VÁS PRÍNOSY ?

 • OSOBNÝ COACHING- Nastavenie a monitorovanie/kontrolovanie nových návykov
  Vďaka osobnému coachingu si vybudujute nové návyky, ktoré vám prinesú novú postavu a kondíciu. Budem dohliadať na to, aby boli návyky jednoduché pre dodržiavanie a aby vám prinášali výsledky. Usmerním vás, poradím vám a ukážem vám tie najefektívnejšie postupy, ktoré priniesli výsledky nie len mne, ale aj mojím klientom.
 • INDIVIDUÁLNE ZOSTAVENÝ A POSTUPNE RIEŠENÝ STRAVOVACÍ PLÁN
  Stravovanie sa bude meniť postupne a bude to pre vás zvládnuteľné. Nebudete mať pocit stresu, ani sa nebudete musieť obmedzovať a už vôbec nebudete mať pocit, že musíte dodržiavať nejakú diétu.
 • INDIVIDUÁLNE ZOSTAVENÝ TRÉNINGOVÝ PLÁN
  Plán, ktorý bude zostavený pre vás. Plán, ktorý bude pestrý, ktorý vás bude baviť a navyše vám bude aj prinášať výsledky.
 • 4x MESAČNE KONZULTÁCIA VO FORME VIDEO- HOVORU/ TELEFONÁTU
  Na konzultáciách, ktoré budeme realizovať cez videhovory, alebo telefonáty vám zodpoviem na všetky otázky, získate odo mňa odpovede, aby ste mali vo všetkom jasno či už pôjde o stravu, pohybové aktivity, alebo myslenie.

BONUSY

ZDARMA NAVYŠE K OSOBNÉMU MENTORINGOVÉMU PROGRAMU ZÍSKATE:

 • Videoplán
  Tréningový plán spracovaný vo forme videa, aby ste presne videli ako správne cvičiť.
 • Kniha
  Toto nie je diéta, to je život + Pracovný zošit
 • Kniha
  Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život + BONUSY v hodnote viac ako 400€ ZDARMA (tréningové a stravovacie plány, ktoré som ja osobne používal pri chudnutí)
 • Kniha
  24 Tipov a trikov pre priberanie a chudnutie
 • Film Premena
  sám som pribral 25kg, aby som si vyskúšal nadváhu
 • Brožúrka
  O zdravom životnom štýle pre deti
 • Kurz stravovania
  Prístup do online kurzu stravovania
 • Kurzy chudnuia
  Prístupy do kurzov chudnutia
 • Motivačná magnetka
  ktorá vás bude pri návšteve chladničky upozorňovať na to, aby ste robili zdravšie rozhodnutia
 • Online tréningy
 • Motivačné tričko Tréner ľudí s nápisom „Od malých zmien, k veľkým výsledkom“
 • Ešte jeden TAJNÝ BONUS navyše

Ďalšie referencie klientov

Video-recenzia Lucie

Beátka schudla 8kg

Beátka ma oslovila pretože chcela schudnúť 15kg, lepšie sa cítiť, zlepšiť si kondíciu a všetky tieto svoje ciele chcela dosiahnuť za 3 mesiace. Práve čas za ktorý chcela tieto ciele dosiahnuť, sme museli upraviť. Chcel som jej ukázať inú cestu. Cestu pri ktorej si človek postupom času (dlhšie ako 3 mesiace) buduje nové návyky, učí sa inak myslieť a získava tým schopnosť, viesť zdravý životný štýl po celý svoj život.

Video-recenzia Erika

Lukáš schudol 12 kilogramov

Aj vy by ste mohli vlastniť fotku svojej premeny. No nebolo by to skvelé ? Predstavte si, že ste na konci svojej premeny a s radosťou sa môžete pozrieť na výsledok svojej premeny 🙂

Viem vás nasmerovať tým správnym smerom, aby ste to naozaj zažili J zaregistrujte sa na pol- ročný osobný mentoring a vydajme sa spoločne na cestu vašej premeny 🙂

Osobná spolupráca s ľuďmi ma napĺňa najviac. Počas tejto spolupráce viem ľuďom odovzdať maximum svojej energie a viem to na nich preniesť. Som schopný detailne pochopiť ich problémy vďaka rozhovorom ktoré máme a často krát úplne malá a jednoduchá zmena im dokáže priniesť veľké výsledky.

Mojím cieľom je naučiť vás správne sa stravovať, vnímať pohyb ako radosť a pozerať sa na chudnutie a zdravý životný štýl inak. Osobná spolupráca je to najviac čo vám môžem dať. Je to „kúsok zo mňa“, alebo inak povedané kúsok z môjho života, z môjho času a to je to najcennejšie čo vám môžem dať. Byť s vami na vašej ceste počas vašej premeny 🙂

ČO VŠETKO MÔŽETE PROGRAMOM ZÍSKAŤ ?

 • OSOBNÝ COACHING- Nastavenie a monitorovanie/kontrolovanie nových návykov

Osobný coaching zahŕňa aj tabuľku do ktorej si budete zapisovať dodržiavanie/nedodržiavanie daných návykov.

Predstavte si, že sú vaše zlozvyky, ktoré zapríčiňujú vaše priberanie úplne preč. Zmizli a zmizli vďaka tomu, že ste si vybudovali vďaka cachingu (koučingu- teda budovaniu nových návykov) nové návyky a na tie staré ste už zabudli a už vám viac nestoja v ceste.

Nebolo by to skvelé ?

 • INDIVIDUÁLNE ZOSTAVENÝ A POSTUPNE RIEŠENÝ STRAVOVACÍ PLÁN

Stravovací plán rozpracovaný individuálne podľa vaších požiadaviek a cieľov. Zahŕňa 3-6 jedál podľa toho koľko krát do dňa sa chcete stravovať. Každé jedlo dňa zahŕňa 3-5 alternatív, aby ste nejedli dookola to isté. Plán zahŕňa aj konkrétne rady a tipy, ktoré vám uľahčia dosahovanie výsledkov.

Predstavte si, že máte vďaka plánu úplne jasno v tom čo máte, jesť kedy máte jesť a koľko toho máte jesť. Tento plán by bol vytvorený s ohľadom na to čo radi konzumujete a čo zase nie. Tento plán by bral ohľad na to koľko máte času na prípravu jedál, ale aj na konzumáciu. Tento plán by bral do úvahy aj vaše alergie, zdravotné problémy, obmedzenia a hlavne vaše ciele. Tento plán by vo vás vyvolal pocit, že sa nemusíte obmedzovať a už vôbec by ste nemali pocit, že ste na diéte. Jednoducho tento plán by bol stvorený originálne len a len pre vás 🙂

 • INDIVIDUÁLNE ZOSTAVENÝ TRÉNINGOVÝ PLÁN

Tréningový plán rozpracovaný na obdobie 6-8 týždňov. Týždenná schéma vám povie čo všetko v daný týždeň budete trénovať. Plán obsahuje aj úvod kde sa dozviete ako postupovať pred tréningom, koľko čoho máte cvičiť a takisto čo presne máte robiť aj po tréningu. Plán obsahuje aj obrázky cvikov, takže hneď budete vedieť ako daný cvik vykonávať.

Predstavte si teraz tréningový plán, ktorý si viete stiahnuť aj do svojho mobilu a kdekoľvek budete cvičiť si ho môžete otvoriť a riadiť sa ním. Tento tréningový plán bude doplnený aj o video- plán ako bonus. Video vám pomôže v tom, aby ste presne videli ako cvičiť správne.

Predstavte si, ale plán ktorý bude zostavený originálne pre vás a teda bude brať ohľad na to, koľko máte času, koľko krát v týždni chcete vy cvičiť. Aké máte ciele. Aké aktivity vás bavia a ktoré chcete v rámci svojej premeny realizovať. Predstavte si, že tento plán bude stvorený tak, aby ste sa do cvičenia nemuseli nútiť. Predstavte si, že vás tento plán bude baviť, bude pestrý a na to všetko vám ešte bude prinášať aj výsledky v podobe chudnutia, štíhlej a pevnej postavy,  lepšej kondície, a pevnejšieho zdravia 🙂

 • 4x MESAČNE KONZULTÁCIA VO FORME VIDEO- HOVORU/TELEFONÁTU

Hodinová online konzultácia/alebo konzultácia prostredníctvom telefonátu so mnou, kde najprv vždy zhodnotíme momentálnu situáciu, nájdeme najväčší problém, navrhneme kroky potrebné pre zmenu a budete mať aj dostatočný priestor na vaše otázky.

Predstavte si, že máte po ruke osobu, ktorej môžete veriť, ktorá vám s tým všetkým pomôže, vie vás pochopiť a vďaka ktorej nebudete mať pocit, že ste v tom sami. Predstavte si, že máte po ruke osobu, ktorá má s chudnutím bohaté skúsenosti a vie vám ako odborník jednoducho a jasne vysvetliť čo najlepšie v ten daný moment môžete urobiť pre to, aby ste nestáli na mieste, ale neustále sa približovali k výsledkom po ktorých túžite.

Čo je, ale úplne najlepšie je fakt, že vám ušetrím množstvo času a zbytočných chýb ak by ste svoju premenu realizovali sami 🙂

To, ale nie je všetko!

ZDARMA NAVYŠE K OSOBNÉMU MENTORINGOVÉMU PROGRAMU ZÍSKATE:

 • Videoplán
  Tréningový plán spracovaný vo forme videa, aby ste presne videli ako správne cvičiť.
 • Kniha
  Toto nie je diéta, to je život + Pracovný zošit
 • Kniha
  Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život + BONUSY v hodnote viac ako 400€ ZDARMA (tréningové a stravovacie plány, ktoré som ja osobne používal pri chudnutí)
 • Kniha
  24 Tipov a trikov pre priberanie a chudnutie
 • Film Premena
  sám som pribral 25kg, aby som si vyskúšal nadváhu
 • Brožúrka
  O zdravom životnom štýle pre deti
 • Kurz stravovania
  Prístup do online kurzu stravovania
 • Kurzy chudnuia
  Prístupy do kurzov chudnutia
 • Motivačná magnetka
  ktorá vás bude pri návšteve chladničky upozorňovať na to, aby ste robili zdravšie rozhodnutia
 • Online tréningy
 • Motivačné tričko Tréner ľudí s nápisom „Od malých zmien, k veľkým výsledkom“
 • Ešte jeden TAJNÝ BONUS navyše

V PRÍPADE AK SI NIESTE ISTÝ, ČÍTAJTE ĎALEJ

Je to vôbec pre mňa ?

Tento program je určený pre človeka, ktorý:

 • si sám nevie rady s chudnutím
 • už skúšal rôzne diéty no nedarilo sa mu podľa predstáv
 • je začiatočník a chce chudnúť pod odborným dohľadom zdravo a správne
 • chce schudnúť
 • spevniť svoju postavu
 • zmeniť svoje myslenie
 • začať konečne so sebou a pre seba niečo robiť
 • začať sa viac hýbať
 • mať jasno v tom čo jesť, koľko, kedy a ako
 • schudnúť raz a navždy

Ale hlavne je pre tých, ktorý to skutočne chcú, budú na tom denne pracovať, su ochotný pre to aj niečo obetovať a budú si to môcť aj finančne dovoliť. Upozorňujem, že pre tento program si vyberám len 4 klientov na pol- ročnú spoluprácu. Podmienkou je vyplniť dotazník, na základe, ktorého budem vyberať tých správnych uchádzačov.

ZVLÁDNEM TO?

Garantujem každému, že to zvládne. Tento systém je navrhnutý tak, aby ho zvládol úplne každý, pretože všetky zmeny a kroky sú navrhnuté individuálne pre konkrétneho človeka, tak aby ich bol schopný dodržiavať a zároveň aby dosahoval výsledky o ktorých sníva.

Možno si teraz poviete, že je to dosť, alebo si poviete že je to v poriadku a idete do toho. Ak stále uvažujete nad tým, či je to vhodná ponuka pre vás, tak je dôležité si uvedomiť, že tieto peniaze sa vám v budúcnosti mnohonásobné vrátia. Stačí si uvedomiť, len to, že nebudete musieť utrácať zbytočné peniaze za lieky, alebo za nadrozmerné oblečenie, alebo za diéty, rôzne zázračné prístroje, alebo doplnky ktoré vám aj tak neprinesú to čo si prajete.

Nehovoriac o tom, že vám tento program prinesie aj pocity radosti, šťastia a úspechu z dosiahnutého výsledku, ktoré sa ani nedajú vyčísliť.

Okrem iného tu mám ešte jednu dôležitú vec.

Čítajte prosím až do konca...

ROZHODNUTIE JE LEN A LEN NA VÁS

Počas svojej kariéry som spoznal 2 typy ľudí. Prvý typ veľa rozprával, ale málo čo urobil a druhý typ málo rozprával, ale ihneď niečo pre seba urobil a mal výsledky. Do ktorej skupiny patríte vy ?

Neodkladajte príležitosť na zajtra, ani na pondelok, ani na obdobie po sviatkoch a už vôbec nie na nový rok. TERAZ je tá SPRÁVNA CHVÍĽA vykonať zmenu vo svojom živote a dosiahnuť výsledky ako nikdy predtým.

Pomôžem vám v tom 🙂 Počet miest je však obmedzený. Do svojho programu si vyberiem len 4 ľudí, tak to skúste, možno to budete práve vy 🙂

AK NEBUDETE SPOKOJNÝ PENIAZE MÁTE SPÄŤ

Pokiaľ nebudete po prvom mesiaci spokojný, som ochotný vám všetky peniaze vrátiť J Takže nemáte čo stratiť a ja sa plne zaväzujem k tomu, aby som vám pomohol dosiahnuť vaše ciele.

*  Vašu žiadosť schválim, alebo zamietnem na základe vášho dotazníka, ktorý je predmetom ďalšieho kroku. Chcem o vás a vašich cieľoch vedieť viac, aby som prišiel na to či vám táto spolupráca pomôže a či ste správny uchádzač. .