Osobné tréningy

Čo získate zakúpením osobných tréningov?

Perfektný tréning

Tréner vám priamo na tréningu vymyslí tréning na mieru pre vás podľa informácií, ktoré mu poviete. Tréning si tak poriadne užijete a ešte k tomu sa dostanete aj do poriadnej kondície 🙂

Podrobné vysvetlenie

Tréner vám vždy všetko vysvetlí. Prečo vám daný cvik dal ako sa má správne cvičiť a na čo cvik slúži. Zároveň vám zodpovie aj na všetky vaše otázky.

Skvelý pocit

Po perfektnom tréningu budete mať zo seba skvelý pocit a garantujem vám, že budete ešte viac nabitý energiou ako pred tréningom 🙂

Garanciu spokojnosti

Ak nebudete po prvom tréningu spokojný. Vrátim vám peniaze. Bez zbytočných otázok. Vaša spokojnosť alebo peniaze naspäť.

Uvedené ceny sú s DPH

Garantujem vám vašu spokojnosť

Ak nebudete po prvom tréningu spokojný. Vrátim vám peniaze. Bez zbytočných otázok.

Spolupracovalo sa mi s tebou výborne. Rady boli na profesionálnej úrovni a keď sa vyskytol nejaký problém, bol si hneď k dispozícií. Takže spolupráca bola a aj je, vždy výborná. Bol som, aj som, veľmi spokojný. Schudol som vlastne 25kg, čo bola prvá premena a druhá bola príprava na súťaž.

Branislav ŠoltésŠtudent

Spolupráca s trénerom Matúšom Špirkom patrí k jedným z mojich najlepších rozhodnutí. Skvelý priateľský človek, ktorý z teba dostane všetko. Ukáže ti, že veci, o ktorých sa ti ani nesnívalo. Určite u mňa nastala zmena na tele, váhe, kondícií, ale hlavne aj v hlave. Neľutujem ani deň.

Michaela LovrantováOperátorka vo výrobe