POZNÁTE TOTO MIESTO ? TU SA ZAČÍNA CHUDNUTIE…

Vždy keď ľuďom položím otázku kde sa začína chudnutie, dostanem odpoveď v „hlave“.  Z teoretického hľadiska je to pravda, lebo práve v hlave vznikne myšlienka, ktorá vás naštartuje k tomu, aby ste začali žiť inak.

No z praktického je to inak. Chudnutie sa skutočne začína niekde úplne inde. Viete kde ?…

Poviem vám príbeh z mojej vlastnej skúsenosti. Keď som sa rozhodol dobrovoľne pribrať 25kg, tak moje prvé kroky viedli do obchodu, kde som si šiel nakúpiť potraviny, z ktorých sa ľahko priberá. Zmenil som svoje stravovanie a vďaka tomu, že som si nakúpil iné potraviny na aké som bol doposiaľ zvyknutý, tak som začal rýchlejšie priberať. Začal som sa cítiť ako keby som sa prepchával a pritom som necítil z tej stravy žiaden úžitok, bola „prázdna“ ako keby nemala žiadne vitamíny. Môj spánok bol horší, moja nálada nebola taká pozitívna ako obvykle… Cítil som sa ako keby som to nebol JA.

To ale nie je všetko. Moja manželka, hoci nechcela, tak bola priamo zapojená do tohto procesu. Tým, že som nakúpil iné potraviny a mali sme ich uskladnené doma, tak si aj ona občas niečo dala a viete aký bol výsledok ? Spolu so mnou pribrala 5kg! Len preto, lebo boli tieto potraviny doma, mala ich na očiach a sem tam ochutnala. Po určitom čase z toho bol nárast na váhe a necítila sa úplne fit.

Okrem toho sa mi často ľudia sťažovali na to, že nevedia čo majú a čo nemajú nakupovať na to, aby chudli a žili zdravo. Neustále som nad tým rozmýšľal a hľadal spôsoby ako ľuďom pomôcť, aby mali jasno v tom čo nakupovať a konzumovať, aby sa im darilo v chudnutí a zdravom životnom štýle.

Jeden večer som dostal skvelý nápad! Hneď ako ma to napadlo, tak som si na druhý deň sadol za PC a navrhol design ZDRAVEJ TAŠKY J Zdravá taška je unikátna, výnimočná a originálna zároveň. Je absolútne jedinečná, pretože nič podobné zatiaľ neexistuje.

Zdravá taška vám presne povie čo máte a čo nemáte nakupovať na to, aby ste chudli a žili zdravo. Navyše je z plne ekologickej bavlny, čiže nezaťažuje životné prostredie tak ako staré plastové formy tašiek.

Takže aká je odpoveď na to, kde sa začína chudnutie ? Chudnutie sa začína v obchode a na to, aby ste vedeli čo máte nakupovať vám bude slúžiť NOVÁ ZDRAVÁ a PLNE EKOLOGICKÁ TAŠKA od TRÉNERA ĽUDÍ, ktorú môžete získať ZDARMA 🙂

Prajem vám príjemné nakupovanie
Váš tréner Matúš Špirko

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.