„Teóriu poznám, ale s praxou je to horšie“

Veta, ktorú tak často od svojich klientov počúvam: „Teóriu poznám, ale s praxou je to horšie.“

Aký by som bol ja tréner ak by som poznal tie najlepšie metódy a postupy pre to najefektívnejšie chudnutie na svete a nikdy by som ich nezaviedol do praxe, čiže neodovzdal svojím klientom, ktorý by ich takisto nikdy nezaradili do svojho života a nežili by podľa týchto postupov ?

Aký je človek, ktorý káže vodu a pije víno ? Alebo ktorý káže vodu a vlastne nepije nič lebo pozná len teóriu, ktorú ani nemá vyskúšanú. Nežije ju. Neskúsil ju.

Verili by ste mi keby som hovoril, že poznám presný postup chudnutia, ale nemal by som za sebou absolútne žiadne výsledky s ľuďmi ?

Úspech v akejkoľvek oblastí sa nedosahuje rozprávaním, ale konaním.
Ak skutočne poznáme postup pri chudnutí, ktorý je overený a ľudia ním dosiahli výsledky, tak by sme sa ho mali držať. Mali by sme ho aspoň skúsiť a začať denne praktizovať na to, aby sme dosiahli výsledky. Jedine praxou, čiže denným praktizovaním konkrétnych krokov, ktoré nás privedú do nášho cieľa môžeme byť úspešný. Žime to čo hlásame a nikdy neostaňme len pri slovách, ale začnime konať.

Ak sa chcete o úspešnom chudnutí dozvedieť viac, môžete si ZDARMA stiahnúť prvú kapitolu mojej knihy Toto Nie je diéta, to je život.

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.