Tréningové plány

TRÉNINGOVÝ PLÁN NA MIERU

IBA PRE VÁS

🙂

Poviem vám dva príbehy (z mnohých) mojich klientov, ktorí boli úspešní len vďaka plánom :).

Prvý je o Dominike, ktorá prišla za mnou s prosbou o pomoc. Tak ako väčšina klientov aj ona chcela schudnúť a spevniť svoju postavu. Bol tu však jeden problém. Nemohli sme sa stretávať osobne. Dominika pracovala v zahraničí a na Slovensku bola maximálne 3x za rok aj to len na týždeň. Čiže osobná spolupráca nepripadala do úvahy. 

Mali sme dve možnosti. Vypracovať plány pre Dominiku, alebo spolupracovať na diaľku cez internet.

Dominika chcela odo mňa plány. Vyplnila krátky dotazník, ja som vytvoril plány a už po 3 týždňoch mi hlásila výsledky. Bola šťastná, lebo sa tešila že sa zbavila nadbytočných kíl, že lepšie vyzerá a ma skvelú kondíciu.

Za 6-8 týždňov schudla 7kg, zmenila svoj životný štýl len vďaka plánu a cítila sa úžasne 🙂

Matúša som oslovil kvôli tomu, že som chcel najprv schudnúť a potom nabrať svaly. Za 6 mesiacov som schudol 25kg.a potom som následne pribral 10kg a opäť schudol na pôvodnú váhu, aby som sa vyrysoval.

Branislav

Druhý príbeh sa spája s Braňom, chlapcom s ktorým som dokázal urobiť prvú veľkú premenu v mojej kariére.

Zaujímavé na Braňovi bolo to, že sme bývali v jednej dedine, ale od kedy sme začali spoluprácu sme sa videli až o 3 mesiace.

Braňov problém nebol v tom, že by necvičil, ale jednoducho samému sa mu nedarilo dosahovať výsledky, tak ma oslovil lebo chcel aby som mu poradil tie najefektívnejšie tréningy, ktoré mu prinesú čo najlepšie výsledky.

Spolupráca s Braňom prebiehala presne ako u Dominiky. Braňovi som vytvoril plány podľa toho aký mal cieľ a jeho cieľom bolo schudnúť 25kg za 6 mesiacov. Čo sa mu nakoniec aj podarilo. Jeho ďalším cieľom bolo zúčastniť sa súťaže a to sa mu tiež podarilo. 

Každý plán sa vytvára podľa toho aký má človek cieľ a ak sa plánu drží môže očakávať skvelé výsledky 

Aj Braňovi som vytvoril iný plán pre chudnutie a iný plán pre prípravu na súťaž. Jediná vec, ktorá bola jeho úlohou bolo dodržiavanie plánu a vďaka tomu, že to dodržiaval sa mu tak darilo.

Matúša som oslovil kvôli tomu, že som chcel najprv schudnúť a potom nabrať svaly. Za 6 mesiacov som schudol 25kg.a potom som následne pribral 10kg a opäť schudol na pôvodnú váhu, aby som sa vyrysoval.

Branislav

Plán by však mal byť zostavený tak, aby človeka bavil, aby sa venoval aktivitám ktoré, má rád, aby bol jednoduchý pre pochopenie a hlavne, aby ho človek mohol bez väčších problémov dodržiavať. 

Pokiaľ si chcete splniť svoje ciele a sny, práve tréningový plán vám v tom vie veľmi pomôcť. Síce mi ľudia často hovoria, že sa hýbu ale viete čo? Je to málo, ak by to stačilo neprišli by za mnou s prosbou o pomoc pri chudnutí.

Ak chcete dosiahnuť svoje ciele za kratší čas tak: Získajte svoj individuálny tréningový plán

Aj vy si želáte tréningový plán na mieru? Teraz máte možnosť sa zaregistrovať a ja, Matúš Špirko, vám osobne vypracujem tréningový plán na mieru priamo pre vás. 

Postup je nasledovný: 

  • Vyplníte formulár, ktorý sa nachádza na tejto stránke. 
  • Odošlete platbu.
  • Vyplníte krátky dotazník o pohybovej aktivite, aby som vedel tréningový plán vypracovať na mieru pre vás osobne.
  • Odošlete dotazník.

POZOR!

Ponuka je obmedzená len na 20 objednávok, takže nezmeškajte svoju príležitosť 🙂