Tréningový program

PREMENA

V tréningovom programe získate

Tréningové plány na mieru

V tréningovom programe dostane viac ako len jeden tréningový plán. Tréningový plán sa vám počas spolupráce bude pravidelne obmieňať podľa vašich želaní. Všetky plány budú vypracované na mieru pre vás.

Postupne riešený stravovací plán

Stravovací plán bude zostavený na mieru pre vás. V rámci tréningového programu získate po vami určenej dobe stále nový stravovací plán.

Suplementačný plán

Plán, ktorý vám povie aké vitamíny máte užívať, koľko a kedy.

Osobné tréningy

4 krát do mesiaca budete trénovať spolu s osobným trénerom, ktorý vás prevedie vašim tréningovým plánom, zodpovie všetky vaše otázky.

Online konzultácia

Konzultácia je plne prispôsobená vám. S trénerom preberiete vaše pokroky, otázky aj úpravy vašich plánov.

Váženie

Raz mesačne absolvujete váženie na váhe Omron, kde spolu s trénerom zistíte hodnoty ako % tuku, % svalov, viscelárny tuk a pod.

Uvedené ceny sú s DPH

Garantujem vám vašu spokojnosť

Ak nebudete po prvom tréningu spokojný. Vrátim vám peniaze. Bez zbytočných otázok.

Spolupracovalo sa mi s tebou výborne. Rady boli na profesionálnej úrovni a keď sa vyskytol nejaký problém, bol si hneď k dispozícií. Takže spolupráca bola a aj je, vždy výborná. Bol som, aj som, veľmi spokojný. Schudol som vlastne 25kg, čo bola prvá premena a druhá bola príprava na súťaž.

Branislav ŠoltésŠtudent

Spolupráca s trénerom Matúšom Špirkom patrí k jedným z mojich najlepších rozhodnutí. Skvelý priateľský človek, ktorý z teba dostane všetko. Ukáže ti, že veci, o ktorých sa ti ani nesnívalo. Určite u mňa nastala zmena na tele, váhe, kondícií, ale hlavne aj v hlave. Neľutujem ani deň.

Michaela LovrantováOperátorka vo výrobe