Výzva posunie vaše chudnutie na novú úroveň

Aj keď sme už aktívnejší a venujeme sa pohybu, riešime stravu, alebo ak sme aj úplny začiatočníci a váhame či sa skutočne pustiť do chudnutia, možno to chce ten správny impulz na to, aby nás to maximálne nabudilo a naplno sme sa rozhodli do toho ísť. 

Motiváciou nám môže byť práve nejaká výzva, ktorá jednak preverí naše momentálne schopnosti, ale hlavne jej prekonanie nám prinesie množstvo výhod, ktoré skutočne stoja za to. Či už pôjde o dosiahnutie vytúžených výsledkov vďaka výzve, alebo pôjde o odmenu, ktorá je ako bonus na konci celej výzvy, je to už v podstate na nás vedieť čo je pre nás tá najväčšia motivácia.

Okrem toho nám výzva prináša aj množstvo ďalších skrytých výhod ako napríklad:

1. Výzvou prekonáš svoj strach
Poznáš ten pocit? Stojíš pred rozhodnutím a v hlave logicky zvažuješ plusy a mínusy. Ísť do toho? Neísť do toho? Oplatí sa to? Podarí sa mi to? A milión ďalších podobných otázok, ktorými čím dlhšie sa zaoberáš, tým viac sa vzdiaľuješ od novej skúsenosti, skvelého zážitku a výsledkov.

Čím viac sa zaoberáme podobnými myšlienkami, tým väčšia paralýza v nás vzniká. 

Skočme po tom! Poďme do toho naplno! Neuvažujme už nad tým, takto sa nič nezmení… Zmeňme pre tento krát prístup a začnime konečne naplno žiť. Choďme do výzvy a získajme nové skúsenosti, zážitky, výsledky a kopec ďalšieho. Oplatí sa to! Nemyslime, ale konajme. 

💪

2. Výzva ti prinesie nové obzory
Ak máš strach lebo nevieš čo ťa čaká, alebo sa bojíš skúšať nové veci, tak ver tomu, že to sú len tie naše katastrofické scenáre v hlave, ktoré nás blokujú.

Realita je iná. Na to, aby sme ju pochopili to proste treba skúsiť a zistiť, že v skutočnosti je to super a vôbec to nie je také zlé ako by si človek predstavoval.

Nová výzva, znamená novú príležitosť a nový smer. To zahŕňa nové skúsenosti a teda skúšanie nových vecí, po ktorých prídu nové výsledky. Vďaka tomu celému spoznáme nové obzory v ktorých sme predtým neboli. 

Najlepší je potom ten pocit, keď sa aj napriek strachu a pochybnostiam do toho pustíme a zistíme, že je to super a budeme sa z toho tešiť.

3. Výzva ťa posunie výkonnostne a výsledkovo vpred
Tým, že budete trénovať po novom, tak na to vaše telo bude brutálne reagovať a začnete si na sebe všimať pokroky a uvidíte výsledky. Tak to proste funguje. Ak príde intenzívna zmena v tréningu. Príde aj zmena na tele. Čiže môžete očakávať nižšiu váhu, menej tuku, pevnejšiu a viac vyformovanú postavu.

4. Po výzve ťa čaká BRUTÁLNA odmena 
To čo som si pre vás pripravil ako odmenu za vašu odvahu, vytrvalosť a ochotu na sebe pracovať vás dostane. 

Na konci výzvy získajú traja, ktorí dokážu dosiahnuť ten najlepší pokrok v oblasti zmeny postavy, zdravia, ale aj myslenia veľmi bohaté ceny. 
1. Cena All inclusive dovolenka pri mori pre 2 osoby na 8 dní
2. Cena 3 dňový relaxačný pobyt pre 2 osoby
3. Cena Kopec darčekov

Takže stačí vojsť do kurzu chudnutia, takto sa zapojiť do výzvy a makať na tom, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok. V závere svoj výsledok poslať na môj email a už len čakať na vyhodnotenie.

Dosť už bolo teórie, poďme spolu do výzvy, ktorou vás budem sprevádzať a dohliadať na to, aby ste s mojou podporou dosiahli čo najlepší výsledok a mohli si tak potom vychutnať zaslúženú dovolenku pri mori, alebo troj dňový relaxačný pobyt, prípadne získali množstvo darčekov.
Poďte do toho. Oplatí sa vám ísť do výzvy. Teším sa na vás.

😉
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.