ZADARMO

Vitajte v sekcii zadarmo. Nájdete sem všetky naše E-booky a materiály, ktoré vám pomôžu zlepšiť a hlavne uľahčiť chudnutie a cestu za lepším životným štýlom.

Stiahnite si E-book zadarmo 

24 Tipov a trikov

pre chudnutie a priberanie

Kniha je výnimočná v tom, že rieši nie len chudnutie, ale aj priberanie pre ľudí ktorý stým majú problém. Dozviete sa v nej čo koľko a kedy máte jesť, ako trénovať, ako sa stravovať, ako myslieť a mnoho ďalšieho.

Čakajú na vás aj tréningové plány a nakoniec aj bonusové tipy a triky :) 

Stiahnite si zadarmo ukážku knihy 

Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život

Kniha Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život zachytáva cestu trénera Matúša Špirka, ktorý dobrovoľne pribral a následne schudol 25kg, aby pochopil nadváhu. Jeho cieľom bolo svoje nové vedomosti a skúsenosti odovzdať ľudom, aby sa im v chudnutí lepšie darilo. Chcel takisto dokázať, že aj on hoci je tréner, môže pribrať, ak sa prestane hýbať a začne sa inak stravovať.

Stiahnite si zadarmo prvú kapitolu knihy

Toto nie je diéta, to je život

Nájdete tam množstvo tipov s ktorými ste sa ešte nestretli. Tieto tipy vám vedia výrazne uľahčiť vaše chudnutie. Všetko je vysvetlené tak, aby to každý pochopil a nemusel sa strápiť s odbornými výrazmi.

Stiahnite si E-book zadarmo

Sprievodca k zdravému životnému štýlu

Chcete zlepšiť svoj životný štýl a schudnúť? Neviete kde a ako začať? Prestaňte blúdiť v obrovskom množstve informácií a stiahnite si ZADARMO Sprievodcu k zdravému životnému štýlu.

Pozrite si záznam z webinára 

Zdravý životný štýl

Vo webinári sa dozviete o mojom priberaní a následnom chudnutí. Čo bolo mojím najväčším problémom dostať sa späť do formy a ako som ho prekonával. Uvidíte rôzne príklady z praxe na reálnych klientoch, že dosiahnuť zdravý živnotný štýl a schudnúť sa naozaj dá aj keď sa vám teraz nedarí. 

Dozviete sa tiež 3 mýty o ktorých si väčšina ľudí myslí, že sú pravdivé, ale vôbec to tak nie je.