ZADARMO

Vitajte v sekcii zadarmo. Nájdete sem všetky naše E-booky a materiály, ktoré vám pomôžu zlepšiť a hlavne uľahčiť chudnutie a cestu za lepším životným štýlom.

Stiahnite si E-book zadarmo 

24 Tipov a trikov

pre chudnutie a priberanie

Kniha je výnimočná v tom, že rieši nie len chudnutie, ale aj priberanie pre ľudí ktorí stým majú problém. Dozviete sa v nej čo, koľko a kedy máte jesť, ako trénovať, ako sa stravovať, ako myslieť a mnoho ďalšieho.

Čakajú na vás aj tréningové plány a nakoniec aj bonusové tipy a triky 🙂 

Stiahnite si zadarmo ukážku knihy 

Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život

Kniha Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život zachytáva cestu trénera Matúša Špirka, ktorý dobrovoľne pribral a následne schudol 25kg, aby pochopil nadváhu. Jeho cieľom bolo svoje nové vedomosti a skúsenosti odovzdať ľudom, aby sa im v chudnutí lepšie darilo. Chcel takisto dokázať, že aj on hoci je tréner, môže pribrať, ak sa prestane hýbať a začne sa inak stravovať.

Stiahnite si zadarmo prvú kapitolu knihy

Toto nie je diéta, to je život

Nájdete tam množstvo tipov s ktorými ste sa ešte nestretli. Tieto tipy vám vedia výrazne uľahčiť vaše chudnutie. Všetko je vysvetlené tak, aby to každý pochopil a nemusel sa strápiť s odbornými výrazmi.

Stiahnite si E-book zadarmo

Sprievodca k zdravému životnému štýlu

Chcete zlepšiť svoj životný štýl a schudnúť? Neviete kde a ako začať? Prestaňte blúdiť v obrovskom množstve informácií a stiahnite si ZADARMO Sprievodcu k zdravému životnému štýlu.

Pozrite si záznam z webinára 

Zdravý životný štýl

Vo webinári sa dozviete o mojom priberaní a následnom chudnutí. Čo bolo mojím najväčším problémom dostať sa späť do formy a ako som ho prekonával. Uvidíte rôzne príklady z praxe na reálnych klientoch, že dosiahnuť zdravý živnotný štýl a schudnúť sa naozaj dá aj keď sa vám teraz nedarí. 

Dozviete sa tiež 3 mýty o ktorých si väčšina ľudí myslí, že sú pravdivé, ale vôbec to tak nie je.

 

Brožúrka pre deti

Ako žiť zdravší a kvalitnejší život

Každému záleží na svojom dieťati a je ochotný urobiť čokoľvek, aby sa jeho dieťa malo čo najlepšie, hlavne po zdravotnej stránke.

Kontaktujte ma

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Matúš Špirko

Verím, že mojím poslaním je pomáhať ľuďom schudnúť, zlepšiť ich životný štýl, zmeniť ich myslenie a ukázať im čo sú schopní dosiahnuť.