VAŠA ZDRAVÁ TAŠKA

Vy objednávate, ja platím. Objednajte si svoju zdravú tašku iba za poštovné.

Meno
E-mailová adresa*

Cena za poštovné a balné je 4,89€

Zdravím vás moje meno je Matúš Špirko a verím, že som sa narodil preto aby som ľuďom pomáhal schudnúť a zmeniť myslenie.

Vždy som sa zamýšľal nad tým ako ľuďom uľahčiť chudnutie pretože mi veľmi záleží na tom, aby všetci dosiahli výsledky a boli šťastní.

Pre to som vymyslel niečo originálne čo budem rozdávať zadarmo aby to bolo dostupné pre všetkých, ale ešte predtým sa vás opýtam otázku.

Kde podľa vás začína chudnutie a budovanie zdravého životného štýlu ?

Väčšina ľudí mi ihneď odpovie "v hlave" čo je pravda, ale chudnutie a zdravý životný štýl začína z praktického hľadiska "v obchode" teda nakupovaním a na to je potrebné vedieť čo máte jesť a čo zase nie aby ste chudli a budovali nový životný štýl.

Aby som vyriešil tento problém tak som vytvoril túto jedinečnú a plne ekologickú tašku, ktorá vám presne povie čo máte a čo zase nemáte nakupovať aby ste naštartovali svoje chudnutie, alebo žili zdravšie. Takže staré plastové tašky môžete zahodiť do triedeného odpadu a je tu čas na novú zdravú, ekologickú a výnimočnú tašku.

Okrem toho tu mám ešte jeden špeciálny BONUS.

Veľa ľudí mi hovorilo: "Matúš keby si tak bol v mojej chladničke a upozorňoval ma na to, aby som nejedla/ nejedol nezdravé potraviny."

Heh Do vašej chladničky sa žiaľ nenasťahujem, ale mám pre vás ešte jedno prekvapenie. Ku taške automaticky získate zdarma magnetku, ktorá vás bude motivovať a bude vám stále pred otvorením pripomínať to, aby ste urobili zdravšie rozhodnutie za každým čo chladničku otvoríte.

Ak chcete aby som vám zadarmo poslal zdravú tašku s motivačnou magnetkou stačí ak vyplníte údaje vedľa videa a ja vám to pošlem. Jediná vec za ktorú sa platí je poštovné a balné, ale taška a magnetka sú zdarma.

Ďakujem vám a zo srdca želám veľa úspechov.  🙂

Zdravá taška

Údaje o zdravej taške

Rozmer: 42 x 38 x 0,2 cm 

Materiál: Ekologická bavlna

Farba: Biela s farebnou potlačou